Štvrtok, December 14, 2017
   
TEXT_SIZE

Schudnutie bez jojo efektu

V prvom rade, neponúkame zázračnú diétu na chudnutie, ale dlhoročne osvedčený spôsob zdravého životného štýlu, kde dosiahnete úbytok váhy, celkové prečistenie organizmu, posilnenie imunitného systému a zaručený výsledok bez jo-jo efektu.Linia


Všetky produkty sú z bylín a rastlín vyrobené podľa najnovších poznatkov vedy a mnohoročných skúseností získaných skúmaním prírody. Sú to doplnky výživy a môže ich jesť prakticky každý človek. Je to kombinácia potrebných živín v správnom pomere a vo využiteľnej forme. Ich konzumáciou sa celkovo zlepšuje výživa tela, zvyšuje sa energia a vitalita a zlepšuje sa tak celková kondícia tela.

Telo začína lepšie pracovať, vylučujú sa toxické látky a dochádza k aktivácii samoliečiteľských schopností tela. Nie sú to lieky. Ak už užívate lieky, tak pri užívaní produktov sa lieky nevysadzujú a užívate ich naďalej podla doporučenia lekára.

Pracujeme už 17 rokov s produktami firmy Herbalife a dosahujeme výborne výsledky. Na celosvetovom trhu ich ľudia užívajú už 30 rokov a sú atestované vo viac ako 73 krajinách. Za tie roky využili naše služby milióny klientov, z toho väčšina žien. Sú medzi nimi ľudia ktorí schudli aj viac ako 50kg. Iní si svoje postavy vyformovali a zaznamenali aj pozitívne zmeny v zdravotnom stave.

Potrebujete viac informácií?

Pre bezplatné poradenstvo, vyplňte prosím nasledujúce informácie:
Meno:
Tel.:
Email:
Mesto:
Vaša váha a výška:
Kontrolný výpočet! 8 - 6 =

Anketa

Pokúšali ste sa schudnúť?